Kierownik Budowy / Inżynier Budowy

Miejsce pracy: cała Polska

OBOWIĄZKI:
  • kierowanie pracami budowlanymi,
  • nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac,
  • przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień,
  • raportowanie realizacji robót,
  • prowadzenie dokumentacji budowy.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane,
  • doświadczenie w realizacji prac budowlanych,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
  • gotowość do podjęcia pracy w delegacji – mile widziana,
  • obsługa programów z pakietu MS Office, ACAD oraz inne,
  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w ambitnym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności,
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.