Hale
logistyczne

Hale Logistyczne - Cermont

Na przestrzeni ostatnich kilku lat centra logistyczne stały się warunkiem koniecznym rozwoju gospodarki, hale logistyczne to najważniejszy ich trzon, spełniają funkcję powierzchni magazynowych, centrów dystrybucyjnych i stref przeładunkowych towaru.

Prowadząc proces projektowania i realizując budowy hal logistycznych zależy nam na tym, żeby oferowane przez nas obiekty były w pełni funkcjonalne, zapewniały odpowiednią przestrzeń magazynową
i komunikacyjną, wspomagały procesy logistyczne związane z dostawami i transportami, optymalizujemy ścieżki transportowe wewnątrz hal oraz organizacje placów manewrowych i dróg dojazdowych na zewnątrz.

Hale te najczęściej mają nowoczesną i lekką konstrukcję, a jednym z ważniejszych elementów ich wyposażenia są zespoły urządzeń strefy przeładunku oraz całe zaplecza dostawczo-ekspedycyjne umożliwiające rozładunek i załadunek,obejmujące m.in. bramy, rampy, doki załadunkowe. Połączenie ekonomii zastosowanych rozwiązań, funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania obiektów to wyzwania, którym staramy się sprostać.

Newsletter

Follow us