Najnowsze zrobotyzowane rozwiązanie do cięcia profili stalowych - Cermont

2019-09-14

Najnowsze zrobotyzowane rozwiązanie do cięcia profili stalowych

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Europie i jedni z pierwszych na świecie zakupiliśmy i już niedługo będziemy wykorzystywać najnowszego robota do przetwarzania termicznego profili Voortman V807.

Voortman V807 ma nawet 3 razy większą wydajność niż inne modele. Dzięki temu w firmie Cermont zwiększona zostanie wydajność naszej kompletnej linii do obróbki stali.

Zrobotyzowane maszyny do przetwarzania stali konstrukcyjnej Voortman oferują największą produktywność i przerób, szczególnie przy w pełni automatycznym transporcie materiałów na wlocie i wylocie maszyny.
Zautomatyzowane transporty poprzeczne i przenośniki rolkowe mogą przygotować kolejne profile do obróbki podczas cięcia bieżącego elementu. Robot V807 może dosięgnąć wszystkich czterech stron materiału bez konieczności obracania profilu. Oznaczenia, otwory na śruby, fasolki, szczeliny, usuwanie kołnierzy, fazowania i inne operacje mogą być wykonywane w jednym przejściu. To w efekcie daje więcej gotowych ciętych na długość części w normalnym dniu produkcji w porównaniu do innych zrobotyzowanych maszyn do cięcia profili stalowych.

V807 jest wyposażony w najnowocześniejsze oprogramowanie do sterowania maszyną Voortman VACAM 4.0. W połączeniu z nowym 24-calowym wielodotykowym panelem sterowania i uproszczonym interfejsem użytkownika daje to firmie Cermont zupełnie nowe możliwości realizacji Państwa zleceń.

Zobacz również

Newsletter

Follow us